Tiny Tiny RSS - en to pl translation catalogue (727 entries)

en: %d archived article | %d archived articles
pl[0]: %d zarchiwizowany artykuł
pl[1]: %d zarchiwizowane artykuły
pl[2]: %d zarchiwizowanych artykułów

en: %d article processed,  | %d articles processed,
pl[0]: %d artykuł przetworzony.
pl[1]: %d artykuły przetworzone.
pl[2]: %d artykułów przetworzonych.

en: %d article selected | %d articles selected
pl[0]: Wybrano artykuł.
pl[1]: Wybrano %d artykuły.
pl[2]: Wybrano %d artykułów.

en: %d feed created. | %d feeds created.
pl[0]: %d kanał utworzony.
pl[1]: %d kanały utworzone.
pl[2]: %d kanałów utworzonych.

en: %d imported,  | %d imported,
pl[0]: %d zaimportowany.
pl[1]: %d zaimportowane.
pl[2]: %d zaimportowanych.

en: %s on %s in %s %s
pl: %s na %s w %s %s

en: (%d feed) | (%d feeds)
pl[0]: (%d kanał)
pl[1]: (%d kanały)
pl[2]: (%d kanałów)

en: (Un)hide read feeds
pl: Pokaż/Ukryj przeczytane kanały

en: (active)
pl: (aktywny)

en: (edit note)
pl: (edytuj notatkę)

en: (inverse)
pl: (odwróć)

en: 1 month old
pl: Miesięczne

en: 1 week old
pl: Jednotygodniowe

en: 2 months old
pl: Dwumiesięczne

en: 2 weeks old
pl: Dwutygodniowe

en: 3 months old
pl: Trzymiesięczne

en: <b>Hint:</b> you need to fill in your login information if your feed requires authentication, except for Twitter feeds.
pl: <b>Wskazówka:</b> musisz wypełnić dane logowania jeżeli Twój kanał wymaga uwierzytelniania. Nie dotyczy to kanałów z Twittera.

en: Access Level
pl: Poziom dostępu

en: Access key
pl: Klucz dostępu

en: Access key:
pl: Klucz dostępu:

en: Access level
pl: Poziom dostępu

en: Access level:
pl: Poziom dostępu:

en: Account created successfully.
pl: Konto zostało założone.

en: Actions...
pl: Działania...

en: Activate profile
pl: Aktywuj profil

en: Activate selected profile?
pl: Uaktywnić wybrany profil?

en: Adaptive
pl: Adaptacyjny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add action
pl: Dodaj działania

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: Add one valid RSS feed per line (no feed detection is done)
pl: Wpisz jeden prawidłowy adres kanału RSS w każdej linii (nie jest przeprowadzana automatyczna detekcja adresu kanału)

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: Added user <b>%s</b> with password <b>%s</b>
pl: Dodano użytkownika <b>%s</b> używającego hasła <b>%s</b>

en: Adding feed: %s
pl: Dodaję kanał: %s

en: Adding filter...
pl: Dodaję filtr...

en: Adding label %s
pl: Dodaję etykietę %s

en: Adding user...
pl: Dodawanie użytkownika...

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: All
pl: Wszystko

en: All Articles
pl: Wszystkie artykuły

en: All articles
pl: Wszystkie artykuły

en: All done.
pl: Zrobione.

en: All done. %d out of %d articles imported.
pl: Zakończone. Zaimportowano %d z %d artykułów.

en: All feeds
pl: Wszystkie kanały

en: All feeds:
pl: Wszystkie kanały:

en: All tags.
pl: Wszystkie znaczniki

en: Allow duplicate articles
pl: Zezwalaj na powielanie artykułów

en: Allows external clients to access this account through the API
pl: Zezwój zewnętrznym klientom/aplikacjom korzystać z tego konta przez API

en: Already subscribed to <b>%s</b>.
pl: Prenumerujesz już kanał <b>%s</b>.

en: Always display image attachments
pl: Zawsze wyświetlaj załączniki graficzne

en: Amount of articles to display at once
pl: Ilość artykułów do wyświetlenia za jednym razem

en: Any
pl: Dowolny

en: Apply actions
pl: Zastosuj działania

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Archive %d selected article in %s? | Archive %d selected articles in %s?
pl[0]: Zarchiwizować %d zaznaczony artykuł z %s?
pl[1]: Zarchiwizować %d zaznaczone artykuły z %s?
pl[2]: Zarchiwizować %d zaznaczonych artykułów z %s?

en: Archived articles
pl: Zarchiwizowane artykuły

en: Article
pl: Artykuł

en: Article URL:
pl: Adres artykułu:

en: Article not found.
pl: Artykuł nie został znaleziony.

en: Article purging:
pl: Czyszczenie artykułów:

en: Article selection
pl: Wybór artykułów

en: Articles matching this filter:
pl: Artykuły pasujące do filtra:

en: Assign label
pl: Przypisz etykietę

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Author
pl: Autor

en: Automatically expand articles in combined mode
pl: Automatycznie powiększ okno artykułu w trybie zintegrowanym

en: Automatically mark articles as read
pl: Automatycznie oznacz artykuły jako przeczytane

en: Automatically open next feed with unread articles after marking one as read
pl: Automatycznie otwórz kolejny kanał z nieprzeczytanymi artykułami po oznaczeniu poprzedniego jako przeczytany

en: Available feeds
pl: Dostępne kanały

en: Backend sanity check failed.
pl: Weryfikacja poprawności mechanizmów wewnętrznych nie powiodła się.

en: Background:
pl: Tło:

en: Batch subscribe
pl: Prenumerata wsadowa

en: Blacklisted tags
pl: Czarna lista tagów

en: Bookmarklets
pl: Skryptozakładki

en: Cache images locally
pl: Przechowuj obrazki lokalnie

en: Can't create label: missing caption.
pl: Nie udało się utworzyć etykiety: brak opisu.

en: Can't create user: no login specified.
pl: Nie stworzono użytkownika: nie wprowadzono nazwy użytkownika.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel search
pl: Anuluj wyszukiwanie

en: Caption
pl: Opis

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category title:
pl: Tytuł kategorii:

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Changed password of user <b>%s</b> to <b>%s</b>
pl: Zmieniono hasło użytkownika <b>%s</b> na <b>%s</b>

en: Changing your current password will disable OTP.
pl: Zmiana Twojego bieżącego hasła spowoduje wyłączenie mechanizmu OTP.

en: Check availability
pl: Sprawdź dostępność

en: Check to enable field
pl: Zaznacz aby uaktywnić pole

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear all generated URLs
pl: Wyczyść wszystkie wygenerowane adresy

en: Clear all messages in the error log?
pl: Usunąć wszystkie wiadomości z dziennika błędów?

en: Clear colors
pl: Wyczyść kolory

en: Clear data
pl: Wyczyść dane

en: Clear feed data
pl: Wyczyść dane kanału

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Clear stored data for this plugin?
pl: Wyczyścić zapamiętane dane tej wtyczki?

en: Clearing URLs...
pl: Czyszczę URLe...

en: Clearing feed...
pl: Czyszczenie kanału...

en: Clearing selected feed...
pl: Czyszczenie wybranych kanałów...

en: Click here to register this site as a feed reader.
pl: Kliknij tutaj aby ustawić tę stronę jako czytnik kanałów.

en: Click to close
pl: Kliknij aby zamknąć

en: Click to edit
pl: Kliknij aby edytować

en: Click to edit feed
pl: Kliknij aby edytować kanał

en: Click to register your SSL client certificate with tt-rss
pl: Kliknij aby zarejestrować swój certyfikat klienta SSL w tt-rss

en: Clicking the following link to invoke your mail client:
pl: Kliknij odnośnik aby uruchomić Twój program pocztowy:

en: Close article
pl: Zamknij artykuł

en: Close this dialog
pl: Zamknij to okno

en: Close this window
pl: Zamknij to okno

en: Close/collapse article
pl: Zamknij/zwiń artykuł

en: Collapse article
pl: Zwiń artykuł

en: Collapse feedlist
pl: Rozwiń listę kanałów

en: Colors
pl: Kolory

en: Combine
pl: Połącz

en: Combine selected filters?
pl: Połączyć wybrane filtry?

en: Combined feed display
pl: Tryb zintegrowany widoku kanału

en: Communication problem with server.
pl: Problem w komunikacji z serwerem.

en: Complex expressions might not give results while testing due to issues with database server regexp implementation.
pl: Złozone wyrażenia mogą nie przynosić spodziewanych rezultatów podczas testów ze względu na różnice w implementacji wyrażeń regularnych na serwerze bazy danych.

en: Configuration check failed
pl: Weryfikacja poprawności konfiguracji nie powiodła się.

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Confirm marking feed as read
pl: Potwierdź oznaczanie kanału jako przeczytanego

en: Confirm password
pl: Potwierdź hasło

en: Content:
pl: Treść:

en: Could not create user <b>%s</b>
pl: Nie udało się utworzyć użytkownika <b>%s</b>

en: Could not display feed: query failed. Please check label match syntax or local configuration.
pl: Nie udało się wyświetlić zawartości kanału. Sprawdź składnię dopasowania etykiety i konfigurację lokalną.0

en: Could not import: incorrect schema version.
pl: Nieudany import: nieprawidłowa wersja schematu.

en: Could not import: unrecognized document format.
pl: Nieudany import: nierozpoznany typ dokumentu.

en: Could not load XML document.
pl: Nie udało się wczytać dokumentu XML.

en: Could not subscribe to <b>%s</b>.
pl: Nie udało się zaprenumerować <b>%s</b>.

en: Could not subscribe to <b>%s</b>.<br>Can't download the Feed URL.
pl: Nie udało się zaprenumerować <b>%s</b>. Nie udało się pobrać adresu kanału.

en: Couldn't download the specified URL: %s
pl: Nie udało się pobrać wprowadzonego adresu: %s

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Filter
pl: Utwórz filtr

en: Create filter
pl: Utwórz filtr

en: Create filter...
pl: Utwórz filtr...

en: Create label
pl: Utwórz etykietę

en: Create label...
pl: Utwórz etykietę...

en: Create link
pl: Utwórz łącze

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Create profile
pl: Utwórz profil

en: Create user
pl: Utwórz użytkownika

en: Created label <b>%s</b>
pl: Utworzono etykietę <b>%s</b>

en: Creating category...
pl: Tworzenie kategorii...

en: Creating profile...
pl: Tworzenie profili....

en: Current server time: %s (UTC)
pl: Czas serwera to: %s (UTC)

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Customize CSS stylesheet to your liking
pl: Dostosuj arkusz styli CSS wedle swojego uznania

en: Customize stylesheet
pl: Dostosuj arkusz styli

en: Daily
pl: Codziennie

en: Data Import
pl: Importuj dane

en: Database Updater
pl: Aktualizator bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Debug feed update
pl: Testuj aktualizację kanałów

en: Default
pl: Domyślne

en: Default feed update interval
pl: Domyślna częstotliwość aktualizacji kanałów

en: Default interval
pl: Domyślna częstotliwość

en: Default profile
pl: Domyślny profil

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %d selected article in %s? | Delete %d selected articles in %s?
pl[0]: Usunąć %d zaznaczony artykuł z %s?
pl[1]: Usunąć %d zaznaczone artykuły z %s?
pl[2]: Usunąć %d zaznaczonych artykułów z %s?

en: Delete %d selected article? | Delete %d selected articles?
pl[0]: Usunąć %d zaznaczony artykuł?
pl[1]: Usunąć %d zaznaczone artykuły?
pl[2]: Usunąć %d zaznaczonych artykułów?

en: Denied. Your access level is insufficient to access this page.
pl: Odmowa dostępu. Twój poziom uprawnień jest niewystarczający aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Description
pl: Opis

en: Deselect everything
pl: Odznacz wszystko

en: Desired login:
pl: Pożądana nazwa użytkownika:

en: Details
pl: Szczegóły

en: Digest
pl: Wyciąg

en: Disable OTP
pl: Wyłącz hasła jednorazowe

en: Disable updates
pl: Wyłącz aktualizacje

en: Dismiss read
pl: Odrzuć przeczytane

en: Dismiss selected
pl: Odrzuć wybrane

en: Display URL
pl: Wyświetl adres

en: Display article URL
pl: Wyświetl adres artykułu

en: Display entries
pl: Wyświetl wpisy

en: Display expanded list of feed articles, instead of separate displays for headlines and article content
pl: Wyświetl rozwiniętą listę artykułów z kanału zamiast osobnych okien dla nagłówków i treści

en: Display published OPML URL
pl: Wyświetl opublikowany adres OPML

en: Do not embed images
pl: Nie osadzaj obrazków

en: Do not embed images in articles
pl: Nie osadzaj obrazków w artykułach

en: Does not display images in articles, reduces automatic refreshes.
pl: Nie wyświetla obrazków w artykułach, zmniejsza częstotliwość odświeżania.

en: Download more plugins at tt-rss.org <a class="visibleLink" target="_blank" href="http://tt-rss.org/forum/viewforum.php?f=22">forums</a> or <a target="_blank" class="visibleLink" href="http://tt-rss.org/wiki/Plugins">wiki</a>.
pl: Pobierz więcej wtyczek  z <a class="visibleLink" target="_blank" href="http://tt-rss.org/forum/viewforum.php?f=22">forum</a> lub <a target="_blank" class="visibleLink" href="http://tt-rss.org/wiki/Plugins">wiki</a> tt-rss.org.

en: Drag the link below to your browser toolbar, open the feed you're interested in in your browser and click on the link to subscribe to it.
pl: Przeciągnij poniższy odnośnik na pasek zakładek Twojej przeglądarki, otwórz kanał który Cie interesuje w przeglądarce i kliknij na utworzonym odnośniku aby zaprenumerować kanał.

en: Duplicate feed: %s
pl: Duplikat kanału: %s

en: Duplicate label: %s
pl: Duplikat etykiety: %s

en: Each 12 hours
pl: Co 12 godzin

en: Each 15 minutes
pl: Co 15 minut

en: Each 30 minutes
pl: Co 30 minut

en: Each 4 hours
pl: Co 4 godziny

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Feed
pl: Edytuj kanał

en: Edit Filter
pl: Edytuj filtr

en: Edit Instance
pl: Edytuj instancję

en: Edit Multiple Feeds
pl: Edytuj wiele kanałów

en: Edit action
pl: Edytuj działanie

en: Edit article Tags
pl: Edytuj tagi artykułu

en: Edit article note
pl: Edytuj notatkę do artykułu

en: Edit category
pl: Edytuj kategorię

en: Edit feed
pl: Edytuj kanał

en: Edit rule
pl: Edytuj regułę

en: Edit selected feeds
pl: Edytuj wybrane kanały

en: Edit subscription options
pl: Edytuj opcje prenumeraty

en: Edit tags
pl: Edytuj tagi

en: Edit tags for this article
pl: Edytuj tagi dla tego artykułu

en: Edit this feed...
pl: Edytuj ten kanał...

en: Email article
pl: Prześlij artykuł emailem

en: Enable API access
pl: Włącz dostęp do API

en: Enable OTP
pl: Włącz hasła jednorazowe

en: Enable e-mail digest
pl: Włącz przegląd artykułów wysyłany emailem

en: Enable feed categories
pl: Włącz kategorie kanałów

en: Enable selected plugins
pl: Włącz wybrane wtyczki

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enter the generated one time password
pl: Wprowadź wygenerowane hasło jednorazowe:

en: Enter your password
pl: Wprowadź hasło

en: Entered passwords do not match.
pl: Wprowadzone hasła są różne.

en: Erase all non-starred articles in selected feed?
pl: Usunąć z tego kanału wszystkie artykuły, które nie zostały oznaczone gwiazdką?

en: Error
pl: Błąd

en: Error Log
pl: Dziennik błędów

en: Error explained
pl: Wyjaśnienie błędu

en: Error while parsing document.
pl: Błąd przetwarzania dokumentu.

en: Error: please upload OPML file.
pl: Błąd: proszę wgrać plik OPML.

en: Error: unable to find moved OPML file.
pl: Błąd: nie udało się przenieść pliku OPML.

en: Exit preferences
pl: Wyjdź z ustawień

en: Expand to select feed
pl: Rozwiń aby wybrać kanał

en: Export Data
pl: Eksportuj dane

en: Export OPML
pl: Eksportuj OPML

en: Export my data
pl: Eksportuj moje dane

en: Feed
pl: Kanał

en: Feed Title
pl: Tytuł kanału

en: Feed URL
pl: Adres kanału

en: Feed actions:
pl: Działania dla kanałów:

en: Feed archive
pl: Archiwum kanału

en: Feed icon removed.
pl: Ikona kanału usunięta.

en: Feed not found.
pl: Kanał nie został odnaleziony.

en: Feed or site URL
pl: Adres kanału lub strony

en: Feed:
pl: Kanał:

en: Feeds
pl: Kanały

en: Feeds last updated at %s
pl: Kanały ostatnio uaktualnione o %s

en: Feeds require authentication.
pl: Kanały wymagają uwierzytelniania.

en: Feeds to subscribe, One per line
pl: Kanały do prenumeraty. Każdy w osobnej linii

en: Feeds with errors
pl: Kanały z błędami

en: Feeds with update errors
pl: Kanały z błędami aktualizacji

en: Feeds without recent updates
pl: Kanały nieaktualizowane ostatnio

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

en: Filters
pl: Filtry

en: Finished, exported %d article. You can download the data <a class='visibleLink' href='%u'>here</a>. | Finished, exported %d articles. You can download the data <a class='visibleLink' href='%u'>here</a>.
pl[0]: Zakończono, wyeksportowano %d artykuł. Możesz pobrać dane <a class='visibleLink' href='%u'>tutaj</a>.
pl[1]: Zakończono, wyeksportowano %d artykuły. Możesz pobrać dane <a class='visibleLink' href='%u'>tutaj</a>.
pl[2]: Zakończono, wyeksportowano %d artykułów. Możesz pobrać dane <a class='visibleLink' href='%u'>tutaj</a>.

en: Finished:
pl: Zakończono:

en: Firefox integration
pl: Integracja z Firefoxem

en: Foreground:
pl: Pierwszoplanowy:

en: Forward article by email
pl: Prześlij artykuł emailem

en: Forward by email
pl: Przekaż za pomocą emaila

en: Forward selected article(s) by email.
pl: Prześlij artykuł emailem.

en: Fresh
pl: Świeży

en: Fresh articles
pl: Świeże artykuły

en: Frontend sanity check failed.
pl: Weryfikacja poprawności interfejsu użytkownika nie powiodła się

en: Full name
pl: Nazwa

en: Function not supported by authentication module.
pl: Metoda nie wspierana przez mechanizm uwierzytelniający.

en: General
pl: Ogólne

en: Generate new URL
pl: Wygeneruj nowy adres

en: Generate new key
pl: Wygeneruj nowy klucz

en: Generate new share URL for this article?
pl: Wygenerować nowy URL dla udostępnianego artukułu?

en: Generate new syndication address for this feed?
pl: Wygenerowań nowy adres do dzielenia się tym kanałem?

en: Generated URLs cleared.
pl: Wyczyszczono wygenerowane adresy URL.

en: Go back
pl: Cofnij

en: Go to
pl: Idź do

en: Google Reader Import
pl: Import z Google Reader

en: Group headlines in virtual feeds
pl: Grupuj nagłówki w wirtualnych kanałach

en: Help
pl: Pomoc

en: Help topic not found.
pl: Temat pomocy nie został znaleziony.

en: Hide feeds with no unread articles
pl: Ukryj kanały nie zawierające nieprzeczytanych artykułów

en: Hide from Popular feeds
pl: Ukryj przed umieszczeniem w Popularnych kanałach

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: How many days of articles to keep (0 - use default)?
pl: Ile dni przechowywać artykuły (0 - użyj wartości domyślnej)?

en: How much is two plus two:
pl: Ile wynosi dwa plus dwa:

en: I forgot my password
pl: Zapomniałem hasła

en: Icon
pl: Ikona

en: If you have imported labels and/or filters, you might need to reload preferences to see your new data.
pl: Jeżeli posiadasz zaimportowane etykiety i/lub filtry, aby zobaczyć nowe dane możesz musieć przeładować ustawienia.

en: Ignore Scoring
pl: Ignoruj punktację

en: Import
pl: Importuj

en: Import and export
pl: Import i eksport

en: Import my OPML
pl: Importuj mój OPML

en: Import my Starred items
pl: Importuj elementy Oznaczone gwiazdką

en: Import starred or shared items from Google Reader
pl: Zaimportuj oznaczone gwiazdką lub udostępnione elementy z Google Reader

en: Imported at %s
pl: Zaimportowane do %s

en: Importing OPML...
pl: Importowanie OPML...

en: Importing, please wait...
pl: Trwa import, proszę czekać...

en: Inactive feeds
pl: Nieaktywne kanały

en: Include in e-mail digest
pl: Umieść w przeglądzie emailowym

en: Include settings
pl: Załącz ustawienia

en: Incorrect database schema version. &lt;a href='db-updater.php'&gt;Please update&lt;/a&gt;.
pl: Nieprawidłowa wersja schematu bazy danych. &lt;a href='db-updater.php'&gt;Przeprowadź aktualizację&lt;/a&gt;.

en: Incorrect one time password
pl: Nieprawidłowe hasło jednorazowe

en: Incorrect password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Incorrect username or password
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

en: Instance
pl: Instancja

en: Instance URL
pl: Adres instancji:

en: Interface
pl: Interfejs

en: Inverse
pl: Odwróć

en: Inverse matching
pl: Odwróć dopasowanie

en: Inverse regular expression matching
pl: Odwróć dopasowywanie wyrażeniami regularnymi

en: Invert
pl: Odwróć

en: Invert selection
pl: Odwróć zaznaczenie

en: Joining filters...
pl: Scalanie filtrów...

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Keyboard shortcuts help
pl: O skrótach klawiszowych

en: Label Editor
pl: Edytor etykiet

en: Labels
pl: Etykiety

en: Labels:
pl: Etykiety:

en: Language
pl: Język

en: Last connected
pl: Ostatnio połączony

en: Last logged in
pl: Ostatnio zalogowany

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Last update:
pl: Ostatnia aktualizacja:

en: Last updated: %s
pl: Ostatnia aktualizacja: %s

en: Limit search to:
pl: Ogranicz wyszukiwanie do:

en: Link Instance
pl: Połącz instancję

en: Link instance
pl: Połącz instalację

en: Linked
pl: Połączone instancje

en: Loading, please wait...
pl: Trwa ładowanie, proszę czekać...

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Login
pl: Nazwa użytkownika

en: Login with an SSL certificate
pl: Logowanie z wykorzystaniem certyfikatu SSL

en: Login:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Long date format
pl: Długi format daty

en: Look for
pl: Szukaj napisu

en: Manage profiles
pl: Zarządzaj profilami

en: Manual purge
pl: Czyszczenie ręczne

en: Mark %d article as read? | Mark %d articles as read?
pl[0]: Oznaczyć %d artykuł jako przeczytany?
pl[1]: Oznaczyć %d artykuły jako przeczytane?
pl[2]: Oznaczyć %d artykułów jako przeczytane?

en: Mark %d selected article in %s as read? | Mark %d selected articles in %s as read?
pl[0]: Oznaczyć %d wybrany artykuł z %s jako przeczytany?
pl[1]: Oznaczyć %d wybrane artykuły z %s jako przeczytane?
pl[2]: Oznaczyć %d wybranych artykułów z %s jako przeczytane?

en: Mark above as read
pl: Oznacz powyższe jako przeczytane

en: Mark all articles as read?
pl: Oznaczyć wszystkie artykuły jako przeczytane?

en: Mark all articles in %s as read?
pl: Oznaczyć wszystkie artykuły w %s jako przeczytane?

en: Mark all articles in %s older than 1 day as read?
pl: Oznaczyć wszystkie w kanale %s starsze jak 1 dzień jako przeczytane?

en: Mark all articles in %s older than 1 week as read?
pl: Oznaczyć wszystkie w kanale %s starsze jak tydzień jako przeczytane?

en: Mark all articles in %s older than 2 weeks as read?
pl: Oznaczyć wszystkie w kanale %s starsze jak 2 tygodnie jako przeczytane?

en: Mark all feeds as read
pl: Oznacz wszystkie kanały jako przeczytane

en: Mark articles in e-mail digest as read
pl: Oznacz jako przeczytane artykuły przesłane emailem jako przegląd

en: Mark as read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Mark below as read
pl: Oznacz poniższe jako przeczytane

en: Mark feed as read
pl: Oznacz kanał jako przeczytany

en: Mark updated articles as unread
pl: Oznacz zaktualizowane artykuły jako nieprzeczytane

en: Marking all feeds as read...
pl: Oznaczam wszystkie kanały jako przeczytane...

en: Match
pl: Dopasuj

en: Match any rule
pl: Pasuje do dowolnej reguły

en: Match:
pl: Dopasuj:

en: Maximum age of fresh articles (in hours)
pl: Przez ile czasu uznawać artykuł za świeży (w godzinach)

en: Message
pl: Wiadomość

en: More Feeds
pl: Więcej kanałów

en: More actions...
pl: Więcej działań...

en: More feeds
pl: Więcej kanałów

en: More...
pl: Więcej...

en: Move %d archived article back? | Move %d archived articles back?
pl[0]: Przywrócić %d zarchiwizowany artykuł?
pl[1]: Przywrócić %d zarchiwizowane artykuły?
pl[2]: Przywrócić %d zarchiwizowanych artykułów?

en: Move back
pl: Cofnij

en: Move to next article (don't expand or mark read)
pl: Otwórz następny artykuł (nie rozszerzaj lub oznaczaj jako przeczytane)

en: Move to previous article (don't expand or mark read)
pl: Otwórz poprzeni artykuł (nie rozszerzaj lub oznaczaj jako przeczytane)

en: Multiple articles
pl: Wiele artykułów

en: Multiple feed URLs found.
pl: Znaleziono wiele adresów kanałów.

en: NSFW Plugin
pl: Wtyczka "Niewłaściwe w pracy"

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Never
pl: Nigdy

en: Never purge
pl: Nigdy nie usuwaj

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password cannot be blank.
pl: Nowe hasło nie może być puste.

en: New user registrations are administratively disabled.
pl: Rejestracja nowych użytkowników został zablokowana przez administratora.

en: New user registrations are currently closed.
pl: Możliwość rejestracji jest obecnie wyłączona.

en: Newest first
pl: Najpierw najnowsze

en: No article is selected.
pl: Nie wybrano żadnego artykułu.

en: No articles are selected.
pl: Nie wybrano żadnych artykułów

en: No articles found to display.
pl: Nie znaleziono artykułów.

en: No articles found to display. You can assign articles to labels manually from article header context menu (applies to all selected articles) or use a filter.
pl: Nie znaleziono artykułów do wyświetlenia. Możesz ręcznie przypisać artykuły do etykiet z menu kontekstowego artykułu (ma zastosowanie do wszystkich zaznaczonych artykułów) lub użyć filtru.

en: No articles found to mark
pl: Nie znaleziono artykułów do oznaczenia

en: No categories are selected.
pl: Nie wybrano żadnej kategorii.

en: No feed selected.
pl: Nie wybrano kanału.

en: No feeds are selected.
pl: Nie wybrano żadnego kanału.

en: No feeds found in <b>%s</b>.
pl: Nie znaleziono kanałów w <b>%s</b>.

en: No feeds found.
pl: Nie znaleziono kanałów.

en: No file uploaded.
pl: Nie przesłano żadnego pliku.

en: No filters are selected.
pl: Żadne filtry nie zostały wybrane.

en: No instances are selected.
pl: Nie wybrano żadnych instancji.

en: No labels are selected.
pl: Nie wybrano żadnych etykiet.

en: No matching users found.
pl: Nie odnaleziono pasującego użytkownika.

en: No operation to perform.
pl: Brak czynności do wykonania.

en: No profiles are selected.
pl: Nie wybrano żadnych profili.

en: No recent articles matching this filter have been found.
pl: Nie znaleziono żadnych ostatnich artykułów pasujących do filtra.

en: No starred articles found to display.
pl: Nie znaleziono artykułów oznaczonych gwiazdką.

en: No unread articles found to display.
pl: Nie znaleziono nieprzeczytanych artykułów.

en: No updated articles found to display.
pl: Nie znaleziono uaktualnionych artykułów.

en: No users are selected.
pl: Nie wybrano użytkowników.

en: No users defined.
pl: Nie zdefiniowano żadnego użytkownika.

en: None
pl: Nic

en: Not logged in
pl: Nie zalogowany

en: Not work safe (click to toggle)
pl: Niewłaściwe w pracy (wciśnij aby przełączyć)

en: OPML Import
pl: Import OPML

en: OPML Utility
pl: Narzędzie OPML

en: Old password
pl: Stare hasło

en: Old password cannot be blank.
pl: Stare hasło nie może być puste.

en: Old password is incorrect.
pl: Nieprawidłowe stare hasło.

en: Older than one day
pl: Starsze niż jeden dzień

en: Older than one week
pl: Starsze niż jeden tydzień

en: Older than two weeks
pl: Starsze niż dwa tygodnie

en: Oldest first
pl: Najpierw najstarsze

en: On catchup show next feed
pl: Przejdź do następnego kanału po zakończeniu lektury ostatniego artykułu

en: One time passwords / Authenticator
pl: Hasło jednorazowe / Uwierzytelnianie

en: One time passwords are currently enabled. Enter your current password below to disable.
pl: Hasła jednorazowe są obecnie włączone. Wprowadź swoje obecne hasło aby je wyłączyć.

en: Only main settings profile can be migrated using OPML.
pl: Tylko główne ustawienia profilu mogą być migrowane korzystając z OPML.

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Open next article
pl: Otwórz następny artykuł

en: Open next article (don't scroll long articles)
pl: Otwórz następny artykuł (nie przewijaj długich artykułów)

en: Open next feed
pl: Przejdź do następnego kanału

en: Open original article
pl: Otwórz oryginalny artykuł

en: Open previous article
pl: Otwórz poprzedni artykuł

en: Open previous article (don't scroll long articles)
pl: Otwórz poprzeni artykuł (nie przewijaj długich artykułów)

en: Open previous feed
pl: Otwórz poprzedni kanał

en: Options
pl: Opcje

en: Originally from:
pl: Oryginał pochodzi z:

en: Other
pl: Inne

en: Other actions:
pl: Inne działania:

en: Other interface tips are available in the Tiny Tiny RSS wiki.
pl: Inne wskazówki dotyczące interfejsu znajdziesz na wiki Tiny Tiny RSS.

en: PHP GD functions are required for OTP support.
pl: Funkcje dostarczane przez PHP GD są niezbędne do uruchomienia OTP.

en: Password
pl: Hasło

en: Password has been changed.
pl: Hasło zostało zmienione.

en: Password recovery
pl: Odzyskiwanie hasła

en: Password:
pl: Hasło:

en: Paste your starred.json or shared.json into the form below.
pl: Wklej swój plik starred.json lub shared.json do poniższego formularza.

en: Perform Action
pl: Wykonaj operację

en: Perform updates
pl: Przeprowadź aktualizacje

en: Personal data
pl: Informacje osobiste

en: Personal data / Authentication
pl: Dane osobiste / Uwierzytelnianie

en: Place in category:
pl: Umieść w kategorii:

en: Please choose a file first.
pl: Najpierw wybierz plik.

en: Please choose a profile to activate.
pl: Wybierz profil do uaktywnienia.

en: Please choose an OPML file first.
pl: Najpierw wybierz plik OPML.

en: Please choose the file first.
pl: Najpierw wybierz plik.

en: Please enable embed_original plugin first.
pl: Włącz najpierw wtyczkę osadzania oryginalnej wiadomości (embed_original).

en: Please enable mail plugin first.
pl: Włącz najpierw wtyczkę obsługi poczty (mail).

en: Please enter category title:
pl: Wprowadź tytuł kategorii:

en: Please enter label caption:
pl: Proszę wprowadzić opis etykiety:

en: Please enter login:
pl: Wprowadź nazwę użytkownika:

en: Please enter new score for selected articles:
pl: Wprowadź nową punktację dla wybranych artykułów:

en: Please enter new score for this article:
pl: Wprowadź nową punktację dla tego artykułu:

en: Please enter your one time password:
pl: Wprowadź hasło jednorazowe:

en: Please note that unstarred articles might get purged on next feed update.
pl: Pamiętaj, iż artykuły nie oznaczone gwiazdką mogą zostać usunięte podczas następnej aktualizacji.

en: Please select an image file to upload.
pl: Wybierz obrazek do wysłania.

en: Please select only one feed.
pl: Wybierz tylko jeden kanał.

en: Please select only one filter.
pl: Wybierz tylko jeden filtr.

en: Please select only one instance.
pl: Wybierz tylko jedną instancję.

en: Please select only one user.
pl: Wybierz tylko jednego użytkownika.

en: Please select some feed first.
pl: Wybierz najpierw jakiś kanał.

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Popular feeds
pl: Popularne kanały

en: Power User
pl: Zaawansowany użytkownik

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Preferences...
pl: Ustawienia...

en: Prepare data
pl: Przygotuj dane

en: Processing category: %s
pl: Przetwarzam kategorię: %s

en: Profile:
pl: Profil:

en: Public OPML URL
pl: Publiczny adres OPML

en: Publish article
pl: Opublikuj

en: Published
pl: Opublikowane

en: Published & shared articles / Generated feeds
pl: Opublikowane i udostępnione artykuły / Wygenerowane kanały

en: Published OPML does not include your Tiny Tiny RSS settings, feeds that require authentication or feeds hidden from Popular feeds.
pl: Opublikowany OPML nie zawiera ustawień Twojego Tiny Tiny RSS, kanałów wymagających uwierzytelniania i kanałów ukrytych przed umieszczeniem w Popularnych kanałach.

en: Published articles
pl: Opublikowane artykuły

en: Published articles are exported as a public RSS feed and can be subscribed by anyone who knows the URL specified below.
pl: Opublikowane artykuły są eksportowane jako publiczny kanał RSS i mogą być prenumerowane przez każdego kto zna adres podany poniżej.

en: Purge articles after this number of days (0 - disables)
pl: Usuń artykuły po X dniach (0 - wyłącza)

en: Purge unread articles
pl: Czyszczenie nieprzeczytanych artykułów

en: Purging selected feed...
pl: Opróżnianie wybranych kanałów...

en: Recently read
pl: Ostatnio czytane

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refresh current feed
pl: Odśwież bieżący kanał

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Registered
pl: Zarejestrowany

en: Registration failed.
pl: Rejestracja nie powiodła się.

en: Remember me
pl: Pamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove category
pl: Usuń kategorię

en: Remove category %s? Any nested feeds would be placed into Uncategorized.
pl: Usunąć kategorię %s? Wszystkie zagnieżdżone kanały zostaną umieszczone w Bez kategorii.

en: Remove filter?
pl: Usunąć filtr?

en: Remove label
pl: Usuń etykietę

en: Remove selected
pl: Usuń wybrane

en: Remove selected categories?
pl: Usunąć wybrane kategorię?

en: Remove selected feeds from the archive? Feeds with stored articles will not be removed.
pl: Usunąć wybrane kanały z archiwum? Kanały z zachowanymi artykułami nie zostaną usunięte.

en: Remove selected feeds?
pl: Usunąć wybrane kanały?

en: Remove selected filters?
pl: Usunąć wybrane filtry?

en: Remove selected instances?
pl: Usunąć wybrane instancje?

en: Remove selected labels?
pl: Usunąć wybrane etykiety?

en: Remove selected profiles
pl: Usuń wybrane profile

en: Remove selected profiles? Active and default profiles will not be removed.
pl: Usunąć wybrane profile? Aktywne i domyślne profile nie zostaną usunięte.

en: Remove selected users? Neither default admin nor your account will be removed.
pl: Usunąć wybranych użytkowników? Domyślny administrator ani Twoje konto nie zostaną skasowane.

en: Remove sharing for this article?
pl: Wyłączyć udostępnianie tego artykułu?

en: Remove stored feed icon?
pl: Usuń zapisaną ikonę kanału.

en: Removing category...
pl: Usuwanie kategorii...

en: Removing feed icon...
pl: Usuwanie ikony kanału...

en: Removing feed...
pl: Usuwanie kanału...

en: Removing filter...
pl: Usuwanie filtra...

en: Removing selected categories...
pl: Usuwanie wybranych kategorii...

en: Removing selected feeds...
pl: Usuwanie wybranych kanałów...

en: Removing selected filters...
pl: Usuwanie wybranych filtrów...

en: Removing selected instances...
pl: Usuwanie wybranych instancji...

en: Removing selected labels...
pl: Usuwanie wybranych etykiet...

en: Removing selected profiles...
pl: Usuwanie wybranych profili...

en: Removing selected users...
pl: Usuwanie wybranych użytkowników...

en: Replace
pl: Zamień

en: Replace current OPML publishing address with a new one?
pl: Zastąpić obecny adres publikacji OPML nowym adresem?

en: Request not authorized.
pl: Operacja niedozwolona.

en: Rescore all articles? This operation may take a lot of time.
pl: Przeliczyć punktację wszystkich artykułów? Ta czynność może zająć dużo czasu.

en: Rescore articles
pl: Przywróć artykuły

en: Rescore articles in %s?
pl: Przeliczyć punktację artykułów w %s?

en: Rescore articles in selected feeds?
pl: Przeliczyć punktację w wybranych kanałach?

en: Rescore feed
pl: Przelicz punktację kanału

en: Rescoring articles...
pl: Przeliczanie punktacji kanałów...

en: Rescoring feeds...
pl: Przeliczanie punktacji kanałów...

en: Rescoring selected feeds...
pl: Przeliczanie punktacji wybranych kanałów...

en: Reset password
pl: Resetuj hasło

en: Reset password of selected user?
pl: Zresetować hasło wybranego użytkownika?

en: Reset selected labels to default colors?
pl: Przywrócić domyślne kolory wybranym etykietom?

en: Reset sort order
pl: Zresetuj porządek sortowania

en: Reset subscription? Tiny Tiny RSS will try to subscribe to the notification hub again on next feed update.
pl: Zresetować prenumeraty? Tiny Tiny RSS spróbuje zaprenumerować powiadomienia przy następnej aktualizacji.

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Reset to defaults?
pl: Przywrócić ustawienia domyślne?

en: Resets PubSubHubbub subscription status for push-enabled feeds.
pl: Resetuje status prenumerat PubSubHubbub dla kanałów obsługujących PUSH.

en: Resetting password for selected user...
pl: Resetowanie hasła wybranego użytkownika...

en: Resubscribe to push updates
pl: Odnów prenumeratę aktualizacji typu PUSH

en: Return to Tiny Tiny RSS
pl: Wróć do Tiny Tiny RSS

en: Return to preferences
pl: Wróć do ustawień

en: Reverse headline order (oldest first)
pl: Odwrotny porządek nagłówków (najstarsze pierwsze)

en: Reverse headlines
pl: Odwróć kolejność nagłówków

en: SQL escaping test failed, check your database and PHP configuration
pl: Test escape'owania SQL nie powiódł się. Sprawdź konfigurację swojej bazy danych i PHP.

en: Save
pl: Zapisz

en: Save action
pl: Zapisz działanie

en: Save and exit preferences
pl: Zapisz i wyjdź z ustawień

en: Save changes to selected feeds?
pl: Zapisać zmiany w wybranych kanałach?

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Save data
pl: Zapisz dane

en: Save rule
pl: Zapisz regułę

en: Saving article note...
pl: Zapisuję notatkę do artykułu...

en: Saving article tags...
pl: Zapisuję tagi artykułu...

en: Saving data...
pl: Zapisywanie danych...

en: Scan the following code by the Authenticator application:
pl: Zeskanuj poniższy kod przy użyciu aplikacji uwierzytelniającej:

en: Scroll down
pl: Przewiń w dół

en: Scroll up
pl: Przewiń do góry

en: Search
pl: Szukaj

en: Search results: %s
pl: Wyniki wyszukiwania: %s

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Select
pl: Wybierz

en: Select all articles
pl: Wybierz wszystkie artykuły

en: Select article under cursor
pl: Wybierz artykuł pod kursorem

en: Select by tags...
pl: Wybierz używając tagów...

en: Select item(s) by tags
pl: Wybierz element(y) przy użyciu tagów

en: Select one of the available CSS themes
pl: Wybierz jeden z dostępnych styli CSS

en: Select published
pl: Wybierz opublikowane

en: Select starred
pl: Wybierz oznaczone gwiazdką

en: Select unread
pl: Wybierz nieprzeczytane

en: Selection toggle:
pl: Przełącz zaznaczenie:

en: Selection:
pl: Zaznaczenie:

en: Send e-mail
pl: Wyślij email

en: Sending new password of user <b>%s</b> to <b>%s</b>
pl: Wysyłam nowe hasło dla użytkownika <b>%s</b> na adres <b>%s</b>

en: Session failed to validate (incorrect IP)
pl: Nie powiodła się weryfikacja sesji (nieprawidłowy adres IP)

en: Session failed to validate (password changed)
pl: Nie powiodła się weryfikacja sesji (zmienione hasło)

en: Session failed to validate (schema version changed)
pl: Nie powiodła się weryfikacja sesji (zmieniona wersja schematu)

en: Session failed to validate (user not found)
pl: Nie powiodła się weryfikacja sesji (nie znaleziono użytkownika)

en: Set score
pl: Oceń

en: Setting preference key %s to %s
pl: Ustawiam wartość parametru %s na %s

en: Settings Profiles
pl: Profile ustawień

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share article by URL
pl: Udostępnij artykuł

en: Share by URL
pl: Udostępnij adres

en: Share with Tiny Tiny RSS
pl: Udostępnij za pomocą Tiny Tiny RSS

en: Shared URLs cleared.
pl: Udostępniane adresy zostały wyczyszczone.

en: Shared article will appear in the Published feed.
pl: Udostępniany artykuł będzie wyświetlany w Publikowanych kanałach.

en: Shared articles
pl: Udostępnione artykuły

en: Short date format
pl: Krótki format daty

en: Shortest interval at which a feed will be checked for updates regardless of update method
pl: Najkrótszy odstęp czasu co który kanał będzie sprawdzany w poszukiwaniu zmian, niezależnie od metody aktualizacji

en: Show articles
pl: Pokaż artykuły

en: Show content preview in headlines list
pl: Wyświetl podgląd treści w widoku nagłówków

en: Show help dialog
pl: Otwórz okno pomocy

en: Show search dialog
pl: Otwórz okno wyszukiwania

en: Show special feeds when hiding read feeds
pl: Pokaż kanały specjalne gdy włączone jest ukrywanie przeczytanych kanałów.

en: Some feeds have update errors (click for details)
pl: Wystąpiły błędy aktualizacji niektórych kanałów (kliknij aby zobaczyć szczegóły)

en: Some of the required form parameters are missing or incorrect.
pl: Niektóre z wymaganych parametrów są nieprawidłowe lub nie zostały wprowadzone.

en: Some preferences are only available in default profile.
pl: Niektóre ustawienia dostępne są jedynie dla domyślnego profilu.

en: Sorry, login and email combination not found.
pl: Przykro mi, podana kombinacja nazwy użytkownika i adresu email nie została oznaleziona.

en: Sorry, this username is already taken.
pl: Niestety, ta nazwa użytkownika jest już zajęta.

en: Sorry, your browser does not support sandboxed iframes.
pl: Przykro mi, Twoja przeglądarka nie wspiera izolowanych obiektów iframe.

en: Sort articles
pl: Sortuj artykuły

en: Sort feeds by unread articles count
pl: Sortuj kanały według liczby nieprzeczytanych artykułów

en: Sort headlines by feed date
pl: Sortuj nagłówki według daty kanału

en: Special
pl: Specjalne

en: Special feeds, labels, and categories are grouped by originating feeds
pl: Kanały specjalne, etykiety i kategorie są grupowane według źródłowego kanału

en: Specified URL doesn't seem to contain any feeds.
pl: Wprowadzony adres nie zawiera żadnych kanałów.

en: Specified URL seems to be invalid.
pl: Wprowadzony adres jest niepoprawny.

en: Star article
pl: Oznacz artykuł gwiazdką

en: Starred
pl: Oznaczone gwiazdką

en: Starred articles
pl: Artykuły oznaczone gwiazdką

en: Stored feeds
pl: Zapisane kanały

en: Strip all but most common HTML tags when reading articles.
pl: Podczas czytania artykułu usuń wszystkie poza najpopularniejszymi znaczniki HTML.

en: Strip unsafe tags from articles
pl: Usuń niebezpieczne tagi z artykułów

en: Subject:
pl: Temat:

en: Submit registration
pl: Zarejestruj się

en: Subscribe
pl: Prenumeruj

en: Subscribe in Tiny Tiny RSS
pl: Prenumeruj w Tiny Tiny RSS

en: Subscribe to %s in Tiny Tiny RSS?
pl: Prenumerować %s w Tiny Tiny RSS?

en: Subscribe to Feed
pl: Prenumeruj kanał

en: Subscribe to feed
pl: Prenumeruj kanał

en: Subscribe to feed...
pl: Prenumeruj kanał...

en: Subscribe to selected feed
pl: Prenumeruj wybrany kanał

en: Subscribed feeds
pl: Prenumerowane kanały

en: Subscribed feeds count
pl: Ilość prenumerowanych kanałów

en: Subscribed to %s
pl: Zaprenumerowano kanał %s

en: Subscribed to <b>%s</b>.
pl: Zaprenumerowano kanał <b>%s</b>.

en: Subscribing to feeds...
pl: Prenumerowanie kanałów...

en: Subscription reset.
pl: Zresetowano prenumerate.

en: System
pl: Systemowe

en: System plugins
pl: Wtyczki systemowe

en: Tag cloud
pl: Chmura tagów

en: Tags for this article (separated by commas):
pl: Tagi dla tego artykułu (oddzielone przecinkami):

en: Tags to consider NSFW (comma-separated)
pl: Znaczniki uznawane za niewłaściwe w pracy (oddzielone przecinkami)

en: Test
pl: Testuj

en: The configuration was saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: The document has incorrect format.
pl: Dokument ma nieprawidłowy format.

en: The error will be reported to the configured log destination.
pl: Błąd zostanie zapisany we wskazanym dzienniku systemu.

en: The syntax used is identical to the PHP <a href='http://php.net/manual/function.date.php'>date()</a> function.
pl: Składnia jest identyczna ze składnią PHPowej funkcji <a href='http://php.net/manual/function.date.php'>date()</a>.

en: Theme
pl: Styl

en: These feeds have not been updated with new content for 3 months (oldest first):
pl: Niniejsze kanały nie zostały uaktualnione przez 3 miesiące (najstarsze pierwsze):

en: This Tiny Tiny RSS site can be used as a Firefox Feed Reader by clicking the link below.
pl: Tiny Tiny RSS może być ustawiona jako domyślny czytnik kanałów w Firefoxie poprzez kliknięcie odnośnika poniżej.

en: This feed
pl: Ten kanał

en: This feed requires authentication.
pl: Ten kanał wymaga uwierzytelniania.

en: This option enables marking articles as read automatically while you scroll article list.
pl: Opcja uruchamia automatyczne oznaczanie artykułów jako przeczytanych podczas przewijania listy artykułów,

en: This option enables sending daily digest of new (and unread) headlines on your configured e-mail address
pl: Opcja powoduje włączenie wysyłania na Twój adres email codziennych podsumowań zawierających nagłówki nowych (i nieprzeczytanych) artykułów.

en: This program requires XmlHttpRequest to function properly. Your browser doesn't seem to support it.
pl: Ten program wymaga poprawnie działającej funkcji XmlHttpRequest. Wygląda na to, iż Twoja przeglądarka jej nie obsługuje.

en: This program requires cookies to function properly. Your browser doesn't seem to support them.
pl: Ten program, do prawidłowego działania, wymaga włączonej obsługi ciasteczek. Wygląda na to, iż Twoja przeglądarka ich nie obsługuje.

en: This will invalidate all previously generated feed URLs. Continue?
pl: Operacja spowoduje unieważnienie wszystkich poprzednio wygenerowanych adresów kanałów. Kontynuować?

en: This will invalidate all previously shared article URLs. Continue?
pl: Operacja spowoduje unieważnienie adresów wszystkich poprzednio udostępnionych artykułów. Kontynuować?

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Tiny Tiny RSS data update script.
pl: Skrypt aktualizacji danych Tiny Tiny RSS.

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To:
pl: Do:

en: Toggle article expansion (combined mode)
pl: Przełącz rozszerzanie artykułów (tryb scalony)

en: Toggle auto expand in combined mode
pl: Przełącz automatyczne rozszerzanie artykułów w trybie scalonym

en: Toggle combined mode
pl: Przełącz tryb scalony

en: Toggle embed original
pl: Przełącza flagę "wbuduj oryginalny artykuł"

en: Toggle published
pl: Przełącz flagę publikacji

en: Toggle starred
pl: Przełącz oznaczenie gwiazdką

en: Toggle unread
pl: Przełącz flagę "przeczytano"

en: Toggle widescreen mode
pl: Przełącz tryb szerokoekranowy

en: Try to send digests around specified time
pl: Spróbuj wysłać podsumowanie w pobliżu wskazanej godziny

en: Trying to change URL...
pl: Próbuję zmienić adres...

en: Trying to change address...
pl: Próbuje zmienić adres...

en: Trying to unshare...
pl: Próbuje zakończyć udostępnianie...

en: URL:
pl: Adres:

en: Un/collapse current category
pl: Zwiń/rozwiń bieżącą kategorię

en: Un/collapse sidebar
pl: Zwin/rozwiń pasek boczny

en: Un/hide read feeds
pl: Pokaż/Ukryj przeczytane kanały

en: Unable to move uploaded file.
pl: Nie udało się przenieść przesłanego pliku.

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Unknown option: %s
pl: Nieznana opcja: %s

en: Unpublish article
pl: Anuluj publikacje artykułu

en: Unread
pl: Nieprzeczytane

en: Unread First
pl: Najpierw nieprzeczytane

en: Unshare all articles
pl: Zakończ udostępnianie wszystkich artykułów

en: Unshare article
pl: Zakończ udostępnianie artykułu

en: Unstar article
pl: Usuń oznaczenie gwiazdką

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Unsubscribe from %s?
pl: Zakończyć prenumeratę %s?

en: Unsubscribe from selected feeds
pl: Zakończ prenumeratę wybranych kanałów:

en: Unsubscribe from selected feeds?
pl: Zakończyć prenumeratę wybranych kanałów?

en: Unsubscribing from selected feeds...
pl: Kończenie prenumeraty wybranych kanałów...

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update daemon is enabled in configuration, but daemon process is not running, which prevents all feeds from updating. Please start the daemon process or contact instance owner.
pl: W konfiguracji wybrano wykorzystywanie zewnętrznego procesu aktualizacji, jednak proces ten nie działa co powoduje iż kanały nie są aktualizowane. Proszę uruchomić zewnętrzny proces aktualizacji lub skontaktować się z właścicielem tej instalacji.

en: Update daemon is taking too long to perform a feed update. This could indicate a problem like crash or a hang. Please check the daemon process or contact instance owner.
pl: Aktualizacja kanału z wykorzystaniem zewnętrznego procesu aktualizacji trwa zbyt długo. Może to wskazywać na jego awarię/unieruchomienie (crash) lub zawieszenie. Sprawdź poprawność działania zewnętrznego procesu aktualizacji lub skontaktuj się z właścicielem tej instalacji.

en: Upload complete.
pl: Przesyłanie ukończone.

en: Upload failed with error code %d
pl: Przesyłanie pliku zakończone błędem numer %d

en: Upload new icon for this feed?
pl: Wgrać nową ikonę dla tego kanału?

en: Uploading, please wait...
pl: Trwa ładowanie, proszę czekać...

en: Use default
pl: Użyj domyślnych

en: Use feed-specified date to sort headlines instead of local import date.
pl: Użyj do sortowania nagłówków daty artykułu z kanału zamiast lokalnej daty zaimportowania artykułu.

en: Use less traffic
pl: Wersja lekka

en: Use one access key for both linked instances.
pl: Użyj jednego klucza dostępu dla obydwóch połączonych instancji.

en: Use this bookmarklet to publish arbitrary pages using Tiny Tiny RSS
pl: Użyj tej Skryptozakładki aby publikować dowolne strony używając Tiny Tiny RSS

en: User
pl: Użytkownik

en: User <b>%s</b> already exists.
pl: Użytkownik <b>%s</b> już istnieje.

en: User Editor
pl: Edytor użytkowników

en: User details
pl: Szczegóły użytkownika

en: User not found
pl: Użytkownik nie został odnaleziony

en: User plugins
pl: Wtyczki użytkowników

en: Users
pl: Użytkowników

en: Uses UTC timezone
pl: Używa strefy UTC

en: Using OPML you can export and import your feeds, filters, labels and Tiny Tiny RSS settings.
pl: Korzystając z OPML możesz eksportować i importować kanały, filtry, etykiety i ustawienia Tiny Tiny RSS.

en: Version
pl: Wersja

en: View as RSS
pl: Wyświetl jako RSS

en: View as RSS feed
pl: Zobacz jako kanał RSS

en: Weekly
pl: Cotygodniowo

en: When auto-detecting tags in articles these tags will not be applied (comma-separated list).
pl: Podczas automatycznego wykrywania tagów wymienione obok tagi nie zostaną zastosowane (kolejne tagi oddzielaj przecinkiem).

en: Which Tags?
pl: Które tagi?

en: With Note
pl: Z adnotacją

en: XML validation failed: %s
pl: Weryfikacja XML niepowiodła się: %s

en: You are already subscribed to this feed.
pl: Prenumerujesz już ten kanał.

en: You can connect other instances of Tiny Tiny RSS to this one to share Popular feeds. Link to this instance of Tiny Tiny RSS by using this URL:
pl: Możesz podłączyć inne instalacje Tiny Tiny RSS do bieżącej aby współdzielić informacje o Popularnych kanałach. Połącz z tą instancją Tiny Tiny RSS używając tego adresu:

en: You can disable all articles shared by unique URLs here.
pl: Możesz wyłączyć wszystkie unikalne adresy prowadzące do udostępnionych artykułów.

en: You can export and import your Starred and Archived articles for safekeeping or when migrating between tt-rss instances of same version.
pl: Możesz eksportować i importować artykuły oznaczone gwiazdką oraz zarchiwizowane dla zachowania lub na czas migracji pomiędzy instalacjami tej samej wersji tt-rss.

en: You can override colors, fonts and layout of your currently selected theme with custom CSS declarations here. <a target="_blank" class="visibleLink" href="%s">This file</a> can be used as a baseline.
pl: Możesz nadpisać ustawienia kolorów, czcionek i układu wybranego stylu przy użyciu własnych deklaracji CSS. <a target="_blank" class="visibleLink" href="%s">Ten plik</a> może posłużyć jako przykład.

en: You can share this article by the following unique URL:
pl: Możesz udostępnić ten artykuł korzystając z tego unikalnego adresu:

en: You can view this feed as RSS using the following URL:
pl: Możesz obejrzeć ten kanał jako RSS korzystając z adresu:

en: You can't edit this kind of feed.
pl: Nie możesz edytować kanału tego typu.

en: You can't rescore this kind of feed.
pl: Nie możesz przeliczyć punktacji kanału tego rodzaju.

en: You can't unsubscribe from the category.
pl: Nie możesz zrezygnować z prenumeraty tej kategorii.

en: You should be able to edit the message before sending in your mail client.
pl: Powinieneś mieć jeszcze możliwość edycji wiamości przed wysłaniem w poziomu programu pocztowego.

en: You will need a compatible Authenticator to use this. Changing your password would automatically disable OTP.
pl: Potrzebujesz właściwego modułu uwierzytelniającego aby użyć tej funkcji. Zmiana hasła spowoduje automatyczne wyłączenie OTP.

en: You will need to reload Tiny Tiny RSS for plugin changes to take effect.
pl: Musisz przeładować Tiny Tiny RSS aby zastosować zmiany we wtyczkach.

en: Your OPML can be published publicly and can be subscribed by anyone who knows the URL below.
pl: Twój OPML może zostać opublikowany i być prenumerowany przez każdego kto zna poniższy adres.

en: Your Public OPML URL is:
pl: Twój publiczny adres OPML to:

en: Your access level is insufficient to open this tab.
pl: Twój poziom uprawnień jest niewystarczający aby otworzyć tę zakładkę.

en: Your access level is insufficient to run this script.
pl: Twój poziom dostępu jest niewystarczający do uruchomienia tego skryptu.

en: Your password is at default value, please change it.
pl: Używasz domyślnego hasła, zmień je proszę.

en: Your personal data has been saved.
pl: Dwoje dane osobiste zostały zapisane.

en: Your preferences are now set to default values.
pl: Twoje ustawienie zostały zresetowane do wartości domyślnych.

en: Your registration information is incomplete.
pl: Wprowadzone informacje są niekompletne.

en: Your temporary password will be sent to the specified email. Accounts, which were not logged in once, are erased automatically 24 hours after temporary password is sent.
pl: Twoje tymczasowe hasło zostanie wysłane na podany adres email. Konta, na które  nikt nie zalogował się, są usuwane automatycznie 24 godziny po wysłaniu hasła tymczasowego.

en: Your version of MySQL is not currently supported. Please see official site for more information.
pl: Twoja wersja serwera MySQL nie jest obecnie wspierana. Zapoznaj się z zawartością oficjalnej strony aby uzyskać więcej informacji.

en: [Forwarded]
pl: [Przekazane]

en: [No caption]
pl: [Brak opisu]

en: [tt-rss] Password change notification
pl: [tt-rss] Informacja o zmianie hasła

en: in
pl: w

en: more info
pl: więcej informacji

en: no tags
pl: brak tagów

en: on field
pl: pole

en: unknown type
pl: nieznany typ

en: with parameters:
pl: z parametrami:
